DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

one way ticket....

Chodzi o to, że tak zdewaluowaliśmy rynek prac projektowych, że dzisiaj trudno jest nam uwierzyć w wartości wynikające z obowiązujących normatywów. W konsekwencji tych działań stajemy się największym sponsorem działań deweloperskich. Powinniśmy żądać publikacji swojego logo na ścianach tych obiektów :)
Simplifee.pl odpowiada na pytanie ile powinien kosztować projekt, wydaje się (z analiz postępowań przetargowych), że zmierzamy we właściwym kierunku. Ważne byśmy poznali poziom różnic w wycenach, nawet jeśli ich radykalnie nie zmienimy, przynajmniej będziemy świadomi tego faktu.
Gdybyśmy jako środowisko przez kwartał posługiwali się Rozporządzeniem MI ...o kosztorysowaniu... lub jego zautomatyzowaną wersją w postaci simplifee.pl naprawilibyśmy cały rynek prac projektowych.
 

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.