DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

upgrade serwisu SIMPLIFEE.PL

COVID-19 spowodował, że zespół developerski miał czas na przemyślenia, niezakłóconą pracę, co z kolei zaskutkowało pakietem interesujących zmian w serwisie SIMPLIFEE.PL

Wprowadziliśmy kilka zmian dotyczących UX'a ale także funkcjonalności narzędzia. Główne dwie korekty dotyczą samego algorytmu. Pierwsza umożliwia określenie kategorii trudności obiektu, co precyzuje i urzetelnia wycenę, a która bezpośrednio wynika z Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym. Druga to wskaźniki tzw. własne - wynikają z badań jakościowych prowadzonych przez nas w środowisku projektantów. Wskaźniki własne dotyczą działań w sferze projektowania budynków pasywnych, zeroenergetycznych czy certyfikowanych. Słuchając użytkowników będziemy sukcesywnie dodawać nowe wskaźniki odpowiadające na złożoną specyfiką zadań projektowych.

Poza najważniejszymi, które zmieniają skutki analizy wartości prac projektowych, wprowadzono kilka korekt funkcjonalnych, o których w najbliższym czasie napiszemy w specjalnych, dedykowanych im postach.

Tymczasem zapraszam do testów, wnoszenia uwag nowej odsłony serwisu. Jeśli opatrzność pozwoli od godziny 13:00 CSU zaczniemy nowy etap kalkulacji wartości prac projektowych :)

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.