DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

Nowa funkcjonalność - pełna wycena prac projektowych

Ważny dzień! Simplifee architektura zostało rozszerzone o dodatkową funkcjonalność uwzględniającą wszystkie aspekty procesu projektowego i inwestycyjnego, które zamieściliśmy w ramach naszej witryny już w sierpniu w formie obrazka tutaj.
Od dzisiaj możemy wycenić pełen zakres usług architekta i opublikować w dowolnej konfiguracji, ukrywając niepotrzebne nam w danym momencie opcje.

Wycena prac projektowych to ważny aspekt procesu inwestycyjnego, dlatego prosimy o udostępnianie informacji w środowisku projektantów, nie koniecznie via kanały społecznościowe, choć byłoby nam miło gdyby i tak się stało.

Tak, projekt jest przedsięwzięciem komercyjnym, związane jest to z długodystansowym programem rozwojowym, który jest zarówno złożony jak i kosztowny. Jednak dla wszystkich, którzy są zainteresowani narzędziem, a nie mogą z różnych powodów dokonać jego zakupu udostępnimy licencje darmowe.

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.