DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

Konkurs !

Konkurs ! (Każdy wygrywa ! )

Nagroda? 10 dni dowolnie wybranego kalkulatora dla architektów lub inżynierów, od momentu wpisania kodu promocyjnego (patrz pkt. 2a konkursu)

Zasady:
1. Należy udostępnić nasz post na swojej tablicy facebooka lub twittera wraz z komentarzem #simplifee <nazwa_kalkulatora>, gdzie <nazwa_kalkulatora> to kalkulator do jakiego chcielibyście otrzymać dostęp, a to nie wszystko...

2. Należy napisać do nas (https://www.facebook.com/simplifee.calculations/ lub https://twitter.com/simplifee_pl) wiadomość o treści <nazwa_kalkulatora>  gdzie <nazwa_kalkulatora> patrz pkt.1 (znacznie ułatwi nam to prace weryfikacyjne).

a) w odpowiedzi otrzymacie kod do wpisania na stronie: https://simplifee.pl/kod/ (strona dostępna po zalogowaniu, czyli wymagana jest rejestracja)

3. konkurs jest zarówno dla stałych klientów  jak i tych którzy na potrzeby konkursu konto założą (konto jest darmowe, za pierwszą rejestrację otrzymujecie jeszcze 3 dni gratis)

4. Konkurs trwa od publikacji postu przez 10 dni (tj. do godziny 12:00, 13 marca 2017)

5. Otrzymany voucher (kod promocyjny) jest ważny przez 10 dni od wygenerowania 

6. Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.