DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

Simplifee docenione !

SIMPLIFEE Z NAGRODĄ „NOWA NATURA BIZNESU – INNOWACYJNOŚĆ NARZĘDZIEM INTERNACJONALIZACJI”

W listopadzie, wzięliśmy udział w  konkursie organizowanym przez Olsztyński Park Naukowo Technologiczny „NOWA NATURA BIZNESU – innowacyjność narzędziem internacjonalizacji” zorganizowanym dla przedsiębiorstw OPN-T, których innowacyjne produkty lub usługi zostały wprowadzone na rynek w okresie od rozpoczęcia działalności Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, tj. w okresie od listopada 2013 r. do dnia ogłoszenia Konkursu. Konkurs był w 2 kategoriach: dla firm "inkubowanych" oraz "dojrzałych". Webtechnika startowała w kategorii firm inkubowanych. 

Celem Konkursu, zgodnie z regulaminem, była promocja oraz upowszechnienie innowacyjnych produktów i usług przedsiębiorstw funkcjonujących w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, które zostały wprowadzone na rynek w okresie od rozpoczęcia działalności Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Produktem jaki został zgłoszony do konkursu było "simplifee.pl - kalkulatory honorariów architektów i inżynierów" pomysłu Tomasza Skrobun i w wykonaniu firmy Webtechnika Bartłomiej Opajdowski, zdobywając uznanie Kapituły konkursu i tym samym główną nagrodę. 

 

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.