DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

Ocena punktowa w architekturze wnętrz

Oprogramowanie Simplifee jest ciągle rozwijane. Jednym z efektów rozwoju naszego narzędzia dla architektów i inzynierów jest wprowadzenie ułatwień dla projektantów wnętrz w postaci dodatkowego modułu służącego ocenie skali trudności za pomocą punktów. Podobnie jak w architekturze krajobrazu, w architekturze wnętrz jest możliwość wyboru kategorii za pomocą  6 suwaków. Suma uzyskanych punktów za pomocą oceny punktowej, przekłada się na odpowiednią kategorię (jedną z pięciu wymienionych wyżej w kroku pierwszym, odpowiednio:  ARCHITEKTURA WNĘTRZ O BARDZO MAŁYCH WYMAGANIACH PROJEKTOWYCH, ARCHITEKTURA WNĘTRZ O MAŁYCH WYMAGANIACH PROJEKTOWYCH itd.).

Przydatne zwłaszcza gdy za wycenę zabiera się mniej doświadczony projektant wnętrz i ma problem z oceną trudności zadania posługując się domyśnymi kategoriami. Z pewnością takie rozwiązanie czyni narzędzie bardziej lapidarnym i ułatwi również wycenę inwestorom indywidualnym oraz osobom spoza branży. 

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.