DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

Niech się święci 1 Maja! Wystartowaliśmy!

3...2...1.. start!

Dziś wystartowaliśmy z pierwszym (z całej serii) kalkulatorem honorariów architekta. Jesteś architektem, architektem wnętrz, inżynierem lub inwestorem czy osobą prywatną zainteresowaną wyceną usług z zakresu architektury? Zastanawiasz się, jak powinien być wyceniony prawidłowo projekt architektoniczny czy budowlany? Może chciałbyś wiedzieć, ile średnio kosztuje planowana przez Ciebie inwestycja? Dobrze trafiłeś! Simplifee to własnie narzędzie do kosztorysowania projektów budowlanych wraz z określeniem honorarium architekta. 

W trzech prostych krokach posiądziesz informacje o wycenie wymarzonego domu, dowiesz się, ile może kosztować szkoła, a ile trzeba będzie zapłacić za stadion! I to wszystko bez ślęczenia nad regulaminami i tracenia czasu, którego nam wszystkim teraz tak bardzo brakuje. 

Krok pierwszy - określ rodzaj budynku spośród kategorii głównych: BUDYNKI MIESZKALNE, BUDYNKI BIUROWE, ADMINISTRACJA I ŁĄCZNOŚĆ, HANDEL I USŁUGI, OŚWIATA, NAUKA, ZDROWIE I OPIEKA SPOŁECZNA, KULTURA, OBIEKTY KULTU RELIGIJNEGO, SPORT I REKREACJA, HOTELE I TURYSTYKA, ROLNICTWO I HODOWLA, KOMUNIKACJA, PRZEMYSŁ I MAGAZYNY, OBIEKTY MILITARNE I OBRONY CYWILNEJ, wybierając odpowiednią opcję.

Krok drugi - określ powierzchnię planowanej inwestycji.

Krok trzeci - określ zakres działań (i być może publikacji). W tym momencie możesz również doprecyzować wskaźniki i dodatki charakteryzjące Twoją inwestycję.

Voila! Właśnie wyceniłeś swój pierwszy projekt. Brawo, możesz wycenę wysłać sobie na maila.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania simplifee.pl, w przygotowaniu kolejny kalkulator, skierowany do architektów wnętrz. 

 

Zespół simplifee

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.