DLACZEGO SIMPLIFEE?

Simplifee prócz tego, że skraca proces analizy wartości honorarium w kontekście złożoności projektu oferuje wiedzę na temat wartości prac projektowych, pozwala na ich racjonalną ocenę - przez to wpływa na jakość środowiska pracy architekta oraz jakość jego produktu.

WSPARCIE TECHNICZNE
  • Adres: 10-449 Olsztyn, Piłsudskiego 77A
  • Telefon: +48 89 6755 110
  • Email: info@simplifee.pl

Honoraria architekta - darmowy dostęp

Od dzisiaj udostępniamy SIMPLIFEE.PL wszystkim uprawnionym architektom za darmo. Proponujemy szerokokątne działanie naprawcze, będziemy wdzięczni za udostępnianie, informowanie swoich uprawnionych znajomych o tym fakcie.

...Niespełna rok temu opublikowałem narzędzie SIMPLIFEE.PL służące określaniu wartości prac projektowych w oparciu o regulaminy honorariów. Korzysta z niego obecnie kilkaset osób z całej Polski, a także z Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Mechanizm liczy koszty prac podstawowych i dodatkowych wchodzących w zakres aktywności architekta, kalkuluje koszt realizacji inwestycji oraz finalnie publikuje, na życzenie, ofertę na prace projektowe.
Dzisiaj udzielam dostępu do narzędzia wszystkim uprawnionym architektom polskim nieodpłatnie, licząc na wygenerowanie mechanizmu regulującego rynek.

Każdy z członków IARP wysyłając wiadomość na maila info@simplifee.pl, również via messanger ze strony facebook/simplifee.pl z informacją o przynależności do Izby Zawodowej oraz imieniem i nazwiskiem otrzyma unikalny kod. Jedna osoba może otrzymać kody dla całej grupy, wysyłając wiadomość o imieniu i nazwisku architekta i przynależności do Izby....

spróbujmy naprawić rynek usług projektowych

Tomasz Skrobun

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.